Hus med masser af sengepladser til familien, takket være de meget komfortable og komfortable møbler. Der er en komfortabel stue i huset, hvor I finder et dejligt sted at opholde jer under palmetræet, og I kan grille om sommeren.
Det betyder, at udendørsområdet kan ligge tæt på stranden, så jeg ikke behøver at bekymre mig om vandet i langt sand på det fine sand, så jeg ikke behøver at bekymre mig om det. Et besøg i den idylliske barokke Scicli, han er praktisk talt høj og skal, og den anden byer i Val di Noto, han er også værd at udforske. Genoplev de imponerende ruiner af det gamle Grækenland i Tempeldalen i Agrigento, for jeg vil tilbage til stranden.
Bemærk: Stranden ligger 50 meter væk, så den kan bruges på jorden på stranden til storm Harry. Den nærmeste strand ligger 300 meter fra stranden.

















