Bo dejligt ugenert på en smuk gård med en stor have og en betagende udsigt over eng og skov. I dette store, rummelige feriehus er der en veranda på forsiden, hvor I kan spise dagens måltider. Der er kun 6 km til Söderåkra hvor der er både butik og restaurant, samt den naturskønne Möre golfbane. Der er heller ikke langt til sandstranden, havet og gode fiskemuligheder. Tag på dagsture til Kalmar, fuld af spændende middelalderhistorie og med renæssanceslot og herfra kan I køre over broen til Öland med sin helt unikke natur, specielle gastronomi og mange seværdigheder og attraktioner for alle aldre. Mod den anden siden ligger Karlskrona med sin skærgård. Et hus til ferie året rundt.


Feriehus
Halltorp
S35162
Feriehuse - Halltorp , Sverige
- Sleeps up to 6
- 3 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Faciliteter
Anlagt have : 2000 m2
Feriehus : 145 m2
Gratis p-plads på grunden : 4 Parkeringsplads(er)
Grill
Hav
Havemøbler
Indhegnet have
Kaffemaskine
Panoramaudsigt landskab
Røgfrit hus
Støvsuger
Vaskemaskine
Lokation
Feriehus information
Fakta
Faciliteter
Værelser
Hårde hvidevarer
Opvarmning / energi
Udenfor
I nærheden af

Vind et gavekort til din drømmeferie!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag vores nyeste og mest eksklusive tilbud samt ferieinspiration. Ved tilmelding deltager du automatisk i lodtrækningen om et gavekort på 1.000 kr. til din næste ferie!
Læs vores deltagelsesbetingelser her.
Vi behandler dine personoplysninger i henhold til vores FORTROLIGHEDSERKLÆRING, og du kan selvfølgelig afmelde dig til enhver tid via linket i bunden af hver eneste e-mail eller ved at kontakte os.
Udforsk
Destinationer
Inspiration