Top moderne og helt nyt sommerhus beliggende på en dejlig strandgrund, helt ned til vandet. Området er fuldt udbygget. Nyd den flotte udsigt udover hele Ebeltoft Vig og ind over Ebeltoft By. Huset er bygget i moderne stil og giver plads til såvel en som to familier med de fire værelser og to badeværelser. Udsigten nydes fra de fleste rum i huset. Området er et mindre sommerhusområde, som er beliggende med Ebeltoft Vig på den ene side og med Mols National Park på den anden side. Cykelsti til Ebeltoft By.


Feriehus
Bogens Strand
D21521
Feriehuse - Bogens Strand , Danmark
- Sleeps up to 8
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 2 pets allowed
Faciliteter
Aircondition : 1 stk.
Brændeovn
Energispare hus
Feriehus : 116 m2
Gratis p-plads på grunden : 3 Parkeringsplads(er)
Grill
Havemøbler
Kaffemaskine
Luxury Collection
Opvaskemaskine
Panoramaudsigt over vand
Røgfrit hus
Støvsuger
Vaskemaskine
WiFi
Lokation
Feriehus information
Fakta
Faciliteter
Værelser
Hårde hvidevarer
Opvarmning / energi
Udenfor
I nærheden af

Vind et gavekort til din drømmeferie!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag vores nyeste og mest eksklusive tilbud samt ferieinspiration. Ved tilmelding deltager du automatisk i lodtrækningen om et gavekort på 1.000 kr. til din næste ferie!
Læs vores deltagelsesbetingelser her.
Vi behandler dine personoplysninger i henhold til vores FORTROLIGHEDSERKLÆRING, og du kan selvfølgelig afmelde dig til enhver tid via linket i bunden af hver eneste e-mail eller ved at kontakte os.
Udforsk
Destinationer
Inspiration