Dette smagfuldt indrettede feriehus har både pool og sauna. Nyd udsigten over Vranersøen og slap af i den frodigt grønne have. På den overdækkede terrasse kan I slappe af, lave mad på grillen og nyde den udendørs, evt. med et godt glas af den lokale vin til. Ved Vranersøen er der et vildfuglereservat, ved siden af en cykelsti og udsigtspunktet Kamenjak hvorfra I kan se øgruppen Kornati. Kongebyen Biograd og den spektakulære forlystelsespark ligger lige i nærheden. Her kan I have en dag fuld af oplevelser, her er 24 attraktioner, delt op i forskellige temaer: Hele verden, Piratbyen og Det vilde vesten.


Feriehus
Biograd-Kakma
CDA597
Feriehuse - Biograd-Kakma , Kroatien
- Sleeps up to 10
- 4 bedrooms
- 5 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Faciliteter
All Inclusive
Brændeovn
Børnevenlig
Feriehus : 261 m2
Forbrugsomkostninger inkl.
Gratis p-plads på grunden : 4 Parkeringsplads(er)
Grill
Havemøbler
Kaffemaskine
Kvalitetshavemøbler
Luxury Collection
Opvaskemaskine
Outdoor living
Outdoor wellness
Privat udendørs pool : 60 m2
Røgfrit hus
Sauna
Tørretumbler
Udendørs spabad : 3 personer
Vaskemaskine
WiFi
Lokation
Feriehus information
Fakta
Faciliteter
Værelser
Hårde hvidevarer
Opvarmning / energi
Udenfor
I nærheden af

Vind et gavekort til din drømmeferie!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag vores nyeste og mest eksklusive tilbud samt ferieinspiration. Ved tilmelding deltager du automatisk i lodtrækningen om et gavekort på 1.000 kr. til din næste ferie!
Læs vores deltagelsesbetingelser her.
Vi behandler dine personoplysninger i henhold til vores FORTROLIGHEDSERKLÆRING, og du kan selvfølgelig afmelde dig til enhver tid via linket i bunden af hver eneste e-mail eller ved at kontakte os.
Udforsk
Destinationer
Inspiration