På en 800 m2 skøn klitgrund ligger denne halvdel af et dobbelthus kun en kort gåtur fra Lakolks dejlige badestrand. Hvis I er til en ferie i et autentisk sommerhus og en helt enestående smuk natur, så er I kommet til det rette sted. Sommerhusområdet ligger lige midt i Nationalpark Vadehavet (UNESCO's Verdensarv), hvor I bl.a. kan opleve det fantastiske naturfænomen Sort sol. I kan også vælge at tage på en udflugt til Danmarks ældste by Ribe, hvor byens vartegn Domkirken bestemt er et besøg værd. Oplev de hyggelige gader og stræder med små butikker og de mange seværdigheder bl.a. Ribes Vikinger og Kunstmuseet.


Dobbelthus
Lakolk
R10710
Feriehuse - Lakolk , Danmark
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Faciliteter
Dobbelthus : 60 m2
Gratis p-plads på grunden : 2 Parkeringsplads(er)
Grill
Havemøbler
Kabel tv, tysk og skandinavisk
Kaffemaskine
Røgfrit hus
Støvsuger
Sø
WiFi
Lokation
Feriehus information
Fakta
Faciliteter
Værelser
Hårde hvidevarer
Opvarmning / energi
Udenfor
I nærheden af

Vind et gavekort til din drømmeferie!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag vores nyeste og mest eksklusive tilbud samt ferieinspiration. Ved tilmelding deltager du automatisk i lodtrækningen om et gavekort på 1.000 kr. til din næste ferie!
Læs vores deltagelsesbetingelser her.
Vi behandler dine personoplysninger i henhold til vores FORTROLIGHEDSERKLÆRING, og du kan selvfølgelig afmelde dig til enhver tid via linket i bunden af hver eneste e-mail eller ved at kontakte os.
Udforsk
Destinationer
Inspiration