Dette smukke og enkelt indrettede feriehus er beliggende i byen Gogotin, tæt på Neretvaflodens munding i Adriaterhavet. Stueetagen er indrettet som en typisk dalmatisk konoba, og indrettet med rustikke møbler og dekorationsgenstande. Foran 'konobaen' ligger en terrasse med vidunderlig udsigt til havet og det bakkerige landskab. På første sal findes husets køkkenalrum, soveværelse og badeværelse. Bag huset og lidt oppe ad bakken findes endnu en terrasse med grill. Neretvaflodens munding er kendt for den store sandstrand og gode faciliteter for kiteboarding. Den smukke middelalderby Dubrovnik er ligeledes et besøg værd.


Feriehus
Ploce-Rogotin
CDR411
Feriehuse - Ploce-Rogotin , Kroatien
- Sleeps up to 4
- 1 bedroom
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Faciliteter
All Inclusive
Feriehus : 90 m2
Forbrugsomkostninger inkl.
Gratis p-plads på grunden : 1 Parkeringsplads(er)
Grill
Havemøbler
Havudsigt
Kaffemaskine
Røgfrit hus
WiFi
Lokation
Feriehus information
Fakta
Faciliteter
Værelser
Hårde hvidevarer
Opvarmning / energi
Udenfor
I nærheden af

Vind et gavekort til din drømmeferie!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag vores nyeste og mest eksklusive tilbud samt ferieinspiration. Ved tilmelding deltager du automatisk i lodtrækningen om et gavekort på 1.000 kr. til din næste ferie!
Læs vores deltagelsesbetingelser her.
Vi behandler dine personoplysninger i henhold til vores FORTROLIGHEDSERKLÆRING, og du kan selvfølgelig afmelde dig til enhver tid via linket i bunden af hver eneste e-mail eller ved at kontakte os.
Udforsk
Destinationer
Inspiration