Velkommen til dette unikke kunstværk af et hus, der moderne indrettet til jer, der ønsker et individuelt designet feriehjem ud over det sædvanlige. De mange gulv-til-loft-vinduer lukker lagunefølelsen helt ind i stuen, der er udstyret med et komfortabelt møblement, der gør det nemt at slappe og hvile fødderne efter en aktiv feriedag. Slap af i den autentiske finske sauna med udsigt over poolen og de oplyste klitter, mens I lægger planer for de kommende dage.
På de mange varme dage kan I køle jer lækkert af i den store pool, og svømmeentusiasterne kan tænde op for modsstrømssystemet og træne i timevis som professionelle. Poolen er ideel til folk, der normalt ikke er glade for pools, da det er nemt at komme i uden trapper. Strandbaren, der ligger i strandområdet ved siden af klitten, byder på udsigt til de berømte strande i La Manga, og om natten kan I nyde synet af månen og stjernerne, der markerer silhuetten af klitterne.
Brug huset som base til at smukke ture ud i den omkringliggende natur, spil golf i det maleriske landskab eller tag til kysten for en dag og nyd solen og havet.
God ferie.