Feriehuset, der ligger i umiddelbar nærhed til havet, har en dejlig have med blomster. Beliggende i den lille kystby Sevid er huset velegnet til en ferie hvor både strand og sol kan nydes. Hyggeligt og funktionelt indrettet fordeler rummene sig over to enheder i stueetage og på første sal, som er forbundet med en udvendig trappe. Den lille by er velegnet til en rolig familieferie, væk fra de større turistområder, men hvor det alligevel er muligt at kombinere natteliv og afslapning.


Feriehus
Trogir-Sevid
CDM645
Feriehuse - Trogir-Sevid , Kroatien
- Sleeps up to 8
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 1 pet allowed
Faciliteter
30 dage gratis annullering
All Inclusive
Feriehus : 94 m2
Forbrugsomkostninger inkl.
Gratis p-plads på grunden : 4 Parkeringsplads(er)
Grill
Havemøbler
Havudsigt
Indhegnet grund
Kaffemaskine
Opvaskemaskine
Røgfrit hus
WiFi
Lokation
Feriehus information
Fakta
Faciliteter
Værelser
Hårde hvidevarer
Opvarmning / energi
Udenfor
I nærheden af

Vind et gavekort til din drømmeferie!
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag vores nyeste og mest eksklusive tilbud samt ferieinspiration. Ved tilmelding deltager du automatisk i lodtrækningen om et gavekort på 1.000 kr. til din næste ferie!
Læs vores deltagelsesbetingelser her.
Vi behandler dine personoplysninger i henhold til vores FORTROLIGHEDSERKLÆRING, og du kan selvfølgelig afmelde dig til enhver tid via linket i bunden af hver eneste e-mail eller ved at kontakte os.
Udforsk
Destinationer
Inspiration